SANOTINT ZESVĚTLOVACÍ SADA

Pomocí jemné zesvětlovací sady SANOTINT můžete jednoduše a bezpečně zesvětlit Vaše vlasy o 2-3 odstíny. Umožňuje vytvoření teplých zlatavých odstínů. Stačí jen nanést výrobek na vlasy a nechat jej působit až do vytvoření požadovaného světlého odstínu. Kromě toho umožňuje také zesvětlit barvu, která se Vám zdá po barvení moc tmavá, nebo připravit jen některé pramínky pro další barvení, aby se vytvořil jemný melír, nebo tón v tónu. Sanotint zesvětlovací sada je vhodná také pro zesvětlení nadbytečných chloupků.

Naše cena:

244 Kč (s DPH)
202 Kč ( bez DPH)


Objednací číslo:BL-1353
Dostupnost: ihned k odeslání

Více o produktu

Pomocí jemné zesvětlovací sady SANOTINT můžete jednoduše a bezpečně zesvětlit Vaše vlasy o 2-3 odstíny. Umožňuje vytvoření teplých zlatavých odstínů. Stačí jen nanést výrobek na vlasy a nechat jej působit až do vytvoření požadovaného světlého odstínu.
Kromě toho umožňuje také zesvětlit barvu, která se Vám zdá po barvení moc tmavá, nebo připravit jen některé pramínky pro další barvení, aby se vytvořil jemný melír, nebo tón v tónu.
Sanotint zesvětlovací sada je vhodná také pro zesvětlení nadbytečných chloupků.

Návod na použití a složení
Vhodné pro všechny typy vlasů. Doporučujeme:
Použijte přiložené rukavice a do nekovové nádoby vysypte jeden sáček „odbarvovače v prášku“ a přidejte obsah jednoho flakonku „aktivátoru“. Vše dobře promíchejte tak, aby vznikla hladká směs. Naneste na suché vlasy.
Pozorně si přečtěte návod na použití. Dodržujte uvedené doby působení, aby nedošlo k poškození vlasů. Nepoužívejte pro obočí a řasy, obsahuje peroxid vodíku! Jestliže se přípravek dostane do očí, okamžitě je vypláchněte vodou. Uchovávejte z dosahu dětí. Balení obsahuje:
• 3 flakony (3x15 ml) s aktivátorem
• 3 sáčky (3x7 g) s odbarvovačem v prášku
• 1 sáček 5 ml s obnovovacím balzámem
• 1 pár rukavic
• Detailní návod na použití

Neobsahuje deriváty živočišného původu
Dermatologicky testováno
Bez parabenů
Neobsahuje GMO
Bez konzervačních látek
Neobsahuje přidané kovy
Bez alkoholu

Objednací číslo: BL-1353
Výrobce: Sanotint
Kategorie: Barvy na vlasy
Dostupnost: ihned k odeslání
Druh: barvy