Švédské byliny pro přípravu kapek Marie Treben 72g

Bylinná směs na švédské kapky Složení: pelyněk, myrha, šafrán, přírodní kafr, kurkuma, manna, pupava, andělika, skořice, lékořice, slupky z ořešáku, směs bylin theriak (theriacum), která obsahuje: šalvěj, anděliku, zázvor, skořici, muškátový oříšek, muškátový květ, hřebíček, med.

Naše cena:

480 Kč (s DPH)
445 Kč (s DPH)
387 Kč ( bez DPH)

Ušetříte: 35 Kč (7%)


Objednací číslo:k1400
Dostupnost: ihned k odeslání

Více o produktu

Bylinná směs na švédské kapky

Složení:

pelyněk, myrha, šafrán, přírodní kafr, kurkuma, manna, pupava, andělika, skořice, lékořice, slupky z ořešáku, směs bylin theriak (theriacum), která obsahuje: šalvěj, anděliku, zázvor, skořici, muškátový oříšek, muškátový květ, hřebíček, med.

Návod k přípravě:

Bylinky nasypeme do 2-litrové láhve se širokým hrdlem, zalijeme 1,5 litrem 38 - 40 % režné pálenky nebo dobré ovocné pálenky a necháme 3 - 4 týdny stát na slunci nebo v teplé místnosti. Láhev denně protřepeme a stejně tak před scezením a před použitím. Tekutinu naplníme do malých lahviček, které dobře uzavřeme a uchováváme v chladu.

 

Užití:

Švédské kapky se dají užívat nepřetržitě vnitřně i zevně. Preventivně se užívá ráno a večer jedna čajová lžička švédských kapek zředěných bylinným čajem nebo vodou. Zevně se užívají pouze alkoholické kapky a to buď potíráním nebo formou obkladů. Používají-li se kapky jako obklady, je nutné předem ošetřit kůži olejem nebo sádlem.

Typ produktu:

Doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.  O podávání dětem, těhotným a kojícím ženám by měl rozhodnout vždy lékař.

Hmotnost: 72 g

Výrobce: Maria Treben Naturprodukte GmbH, Rakousko

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012 nám neumožňuje popisovat podrobnější účinky výživových doplňků na lidský organismus.

Objednací číslo: k1400
Výrobce: Naturprodukt
Kategorie: Byliny
Dostupnost: ihned k odeslání
Hmotnost: 72g